Народный блог

Ефективний спосіб регулювання тиску та рівня холестерину

Високий рівень холестерину і високий кров’яний тиск – мають загальну схожість, бо завдають серйозної шкоди нашому серцю. 

Високий рівень холестерину і високий кров’яний тиск – мають загальну схожість, бо завдають серйозної шкоди нашому серцю. На щастя, є спеціальний напій, який ви можете приготувати і вживати вранці, щоб зберегти рівень холестерину і артеріального тиску в межах діапазону, який вважається нормальним і здоровим. Мир всегда полон талантами. К вашему вниманию профессиональный  Современный скульптор Игорь  Белов г. Киев. Его открытость и ярчайшее мастерство снискали любовь и уважение многих знатных поклонников его таланта и известных людей. Смотрите статьи и галлерею его работ. Холестерин потрібний  для правильного травлення, синтезу вітаміну D, виробництва гормонів і ферментів і т. д.

Вчені говорять, що менше чверті усього холестерину в нашому організмі поступає з їжі, яку ми вживаємо, зокрема з продуктів тваринного походження. Проте, надто багато холестерину в організмі може завдати шкоди здоров’ю. По-перше, це може привести до засмічення артерій, у тому числі тих, які подають кисневмісну кров до серцевих м’язів. При сильно зменшеному поданні кисню до серцевих м’язів відбувається серцевий напад.   Дуже важливо тримати рівень холестерину під контролем і підтримувати нормальний кров’яний тиск.  На думку медиків, наявність високого кров’яного тиску може привести до того, що ваше серце працюватиме більше, щоб ефективніше перекачувати кров.

Врешті-решт, це може привести до послаблення м’язів серця. Настане час, коли серце буде виснажене і воно просто припинить перекачувати кров, станеться зупинка серця.   Для зниження високого рівня холестерину і високого кров’яного тиску, ми рекомендуємо вам цілющий напій, який необхідно вживати вранці впродовж двох тижнів поспіль. Здесь http://www.rusbg.com/finance/kak-sostavlyaetsya-raspiska-v-poluchenii-deneg.html вы можете узнать полезную информацию: как составляется расписка в получении денег. Читайте важные советы и рекомендации.

Він допоможе вам отримати чудові результати.  

Ось рецепт:   – 1 чайна ложка яблучного оцту (бажано домашнього) – 1 чайна ложка натурального меду – 1 чайна ложка лимонного соку (свіжлвитисненого) – 1 маленький шматочок імбирного кореня (свіжого і натертого) – 1 зубчик часнику (очищеного і тертого)   Помістіть усі інгредієнти в чашку, добре перемішайте.  

Вживайте уранці натщесерце не менше, ніж за 30 хвилин до сніданку.   Результати багатьох людей з високим рівнем холестерину і високим кров’яним тиском, які приймали цей напій впродовж 2 тижнів, були вражаючими. Спробуйте і переконайтеся самі!   В якості бонуса цей 5-компонентний напій також допомагає полегшити болі при хворобливих і опухлих суглобах, стабілізує рівень цукру в крові, зміцнює імунну систему і навіть знижує ризик розвитку раку.

expres.ua/news

 

 

Популярное в Сети
Loading...