Народный блог

Як визначити, що вам бракує кальцію

Науковці стверджують, що для нормального функціонування організму людині потрібно 1000 мг кальцію щодня.

Науковці стверджують, що для нормального функціонування організму людині потрібно 1000 мг кальцію щодня. Але не завжди наш організм отримує таку кількість цього мікроелементу. Як зрозуміти, що вам бракує кальцію?

5 симптомів, що підтверджують цей дефіцит:

1. Ламкі нігті Якщо ви не збільшите споживання кальцію, то ваші нігті дуже швидко стануть ламкими та будуть розшаровуватись.

2. Безсоння Кальцій допомагає виробленню серотоніну, гормону сну. Коли ви спите глибоким сном, рівень цього хімічного елемента в організмі підвищується. Так що, якщо щоночі вам доводиться "рахувати овець", швидше за все, у вас дефіцит кальцію.

3. Проблеми з осанкою Брак кальцію робить кістки слабкими, а це призводить до ослаблення всього тіла. Ваш організм реагує на таку слабкість сутулістю. А погана постава призводить до болю в спині і шиї!

4. Погана пам'ять Знову не вдається знайти пульт? Брак кальцію в організмі досить часто викликає такі неврологічні симптоми, як втрата пам'яті і навіть галюцинації! А ви помічали за собою такі ознаки? Якщо виявили у себе щось подібне, почніть вживати більше молочних продуктів, таких як молоко, сир, йогурт, а також морепродукти і зелені листові овочі. І більше фізичної активності!

5. Карієс Ваші зуби почали псуватися частіше, ніж зазвичай? Перестаньте звинувачувати в цьому солодощі. Коли організм не отримує достатню кількість кальцію з їжею або у вигляді добавок, то починає шукати інші джерела. Наприклад, ваші зуби!

expres.ua/

 

Популярное в Сети
Loading...