Народный блог

Що робити, якщо болять очі?

У вас болять очі?! З побідною патологією періодично зустрічаються більшість людей. 

У вас болять очі?! З побідною патологією періодично зустрічаються більшість людей. Спосіб життя сучасного світ цьому сприяє.

Чому болять очі?

Причини захворювання очей можуть бути різними: інфекційно-запальні патології, травми очей, алергічні реакції, біль від зорової напруги, дискомфорт через довготривале носіння контактних лінз.

Іноді, люди жаліються, що в них болять очі навіть від рухів очного яблука. Такі симптоми можуть бути викликані різними обставинами: велика напруга, захворювання або травма очних яблук, головний біль, підвищений внутрішньочерепний тиск, гіпертермія тіла, оперізуючий лишай.  Однак, за словами медиків, найчастіше людей жаліються на біль в очах в результаті тривалої роботи за комп’ютером.

Що робити, аби запобігти болю в очах та не пропустити ускладнень?

варто добре освітлити та правильно організувати робоче місце за комп’ютером. Монітор і окуляри (якщо вони є), мають бути чистими;

 необхідно турбуватися про свій зір, намагатися зменшувати зорове навантаження, а не годинами безперервно переглядати телевізор чи читати книги. Кожні півтори години, рекомендовано робити розвантаження очей –  дивитися в далечінь декілька хвилин, робити зарядку для очей. Щоденні прогулянки на свіжому повітрі – перевірений ефективний спосіб профілактики здорових очей;

якщо причиною болі в очах став нещасний випадок, або інша проблема, пов’язана з очима – не сидіть вдома. В цьому випадку займатися самолікуванням не потрібно. Може допомогти тільки лікар-офтальмолог.

важливо, раз в півроку проходити профілактичні огляди, адже, іноді, захворювання може замаскуватися, не давати про себе знати.

opticlub.org

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Популярное в Сети
Loading...