Народный блог

Чи шкідливо додавати мед у гарячий чай?

Багато людей вважають, що кращий засіб від застуди, гострих респіраторних захворювань та грипу – гарячий чай із медом.

Багато людей вважають, що кращий засіб від застуди, гострих респіраторних захворювань та грипу – гарячий чай із медом. Адже мед володіє багатьма вітамінами і мікроелементами, які дуже корисні для організму людини. Проте лікарі не рекомендують пити чай з гарячим медом. Річ у тому, що при високих температурах в солодкому продукті утворюється токсична сполука гідроксиметил-фурфурол. Якщо випивати по чашці гарячого чаю щодня, що речовина швидко накопичиться у печінці та порушує її функціонування. Також деякі фахівці вважають, що гідроксиметил-фурфурол значно підвищує ризик виникнення ракових захворювань.

В окропі, як і в гарячому чаї, з меду виділяються шкідливі канцерогенні речовини для організму. У гарячому вигляді мед починає плавитися, він перетворюється в суміш глюкози і сахарози.

Корисні речовини починають розпадатися у меді при температурі понад 40°, а шкідливі речовини виробляється при впливі температури 60° і вище. Людина не може пити напій, температура якого перевищує 60° через больовий поріг. При вживанні рідини високої температури обпалюється слизова ротової порожнини.

Тож, аби уберегти організм від впливу канцерогену оксиметилфурфурола, ніколи не додавайте натуральну солодкість в процесі заварювання чаю. 

Якщо додавати мед у чай безпосередньо перед вживанням, такий напій принесе тільки користь:

 позбавить від болю;

 поліпшить кровообіг;

 виведе з організму радикали;

 збагатить організм мінералами і вітамінами;

 посприяє поліпшенню обміну речовин;

 зміцнить імунітет і так далі.

Розчиняти мед потрібно не в окропі, а в уже завареному чаї, безпосередньо перед вживанням. У цьому випадку температура рідини не настільки висока, а тому продукт бджільництва зберігає свої корисні властивості.

Як приготувати корисний чай із медом?

 Заваріть у чайнику з окропом чайну заварку або трави і залиште хвилин на 5–7. За цей час температура води знизиться до 80–85°.

 Перелийте питво в чашку, і залиште остигати ще хвилин на 5–10 (залежно від того, наскільки гарячий чай ви любите).

 Перед вживанням додайте мед за смаком і перемішайте.

 Також можна додати скибочку лимона для поліпшення смаку і збільшення користі.

novadoba.com.ua/

 

 

Популярное в Сети
Loading...