Народный блог
Аватар пользователя Михайло Антонишин

Подяка від Творця

Світло, котре народилося на Землі.

Люди шукають собі роботу: ми вже звикли до того що в нас іде війна між добром та злом і на сьогоднішній омент добро стало перемагати зло. Немає більше цих ілюзій про те що хтось має всіх врятувати та нагодувати, - всі стали покладатися на власні сили та боротися за свій світ, котрий має щосили вгатиити по м"ячу долі аби ми всі обернуися на світло, котре дає життя...

Людина більше не спокушає долю - всі стали любити себе аби стати повноцінним фрагментом загальної каритни релаьності, що відкривається перед нашим взором.

Людина прийшла до того моменту в своїй історії, коли не треба більш нічого доводити - все стало зрозумілим для нашого мозку, котрий зачароваиний силою душі пколокняється добру та світлу.

Ми лишень звірі, котрі стали думати та працювати, ми лишень світло, котре народилося із елементів металів та стало сяяти для того аби ми могли перемагати своє незнання та свою чорну мітку...

Всі можуть тепер любити інших аби давати життю свої поцілунки та поцілунки вітру, колихаючому наші серця на небі Бога, що відкрив перед нами цілий світ: немає вже місця сваркам та невзгодам, всі стали міняти свою тіло аби змінилася душа, - тож ми маємо чудову нагоду відкрити свій мозок для того аби душа, могла насититися світлом та подякою відТворця.

Популярное в Сети
Loading...