Авторский блог
Аватар пользователя Ернесто Шатро

"Савєтскіє" стандарти військоматів

Проходження військово-лікарської комісії для чоловіків в нашій країні, є нормальною та невід'ємною частиною життя, як наприклад для священника "Отче Наш". Але радості приносить мабудь меньше і ось чому...

                                                      ВИПИСКА

Не до кінця відпрацьований, але робочий механізм: міскрада-військомат і я виписався. Трохи побігав, бо алгоритм ще не "європейський", але вроді як вже і не "радянський", але людина все одно багато даремно бігає туди-сюди. Але то таке. Пообіцяв стати на облік в продовж 10 днів і слово втримав. 

                                 СТАЮ НА ОБЛІК У ВІЙСЬКОМАТ

Прийшов і стою. Реагують не зразу, мабудь "модниє", нарешті підходять і я їм кажу: фух, ставте(і посміхаюсь). У відповідь говорять, що потрібно пройти комісію. Я задаю питання і ось починають плутатись "у показаніях". Кажу що вчусь на стационарі, що тільки прописуюсь, що не придатний і тут завагались працівники, а мені смішно. Тоді все ж таки підтвердили: будемо проходити комісію. Я погодився, узяв направлення і так, як були травневі, відпочив файно тижні зо два і потім з'явився.

                       МЕДИЧНИЙ ОГЛЯД У ВІЙСЬКОМАТІ І НЕ ТІЛЬКИ

Вони спробували "наїхати" та після невдалої спроби, направили по лікарях. Перший кабінет розсмішив та підняв настрій: на порозі, близько 15 пар взуття, тіпа ТОП СІКРЄТ)))))))). Я не розуваючись захожу і відразу чую, як лікар-бабуся, навідь не піднімаючи очі, мабудь має якісь екстрасенсорні здібності, впевнено сказала: розуйтеся перед дверима. На мене її "надприродні" здібності не подіяли, тому я сміливо сказав що не зроблю цього, бо там у них скріз мікроби!))) Їй це не сподобалось, але що маємо то маємо. Відносно мікробів жарт тільки на половину: кабінет реально "не дуже". Записавши мене, вона запевнила що зараз будемо кров здавати, на що я відповів, що здам в приватній лабораторії, на що вона резонно заявила: я вас записала вже! Я відмовився і пішов далі по "кабінєтах". Наступні всі лікарі задавали одне і те саме питання, ніби воно найважливі, а чому не розувся, хоча вони всі сиділи взуті і я над цим розмірковував час від часу. У терапевта, чоловіки показують гениталії і я показав спочатку чоловіку у п'ятницю і потім повторно у понеділок жінці-терапевту і на питання, чому я роблю це двічі, вона не змогла відповісти, на що я подумав, є 2 варіанти, або сподобалось!?))))))))))))))), або пережиток "савєтской" системи, але краще би сподобалось))))))))! 

                                                                  ФІНІШ ЧИ МІРАЖ

Лікар, що ставить висновок, сказала що все файно і на цьому все, я зрадів. Вона попросила фото та та паспорт, я з собою не мав, тому стрибаю в таксі, беру все що потрібно, мчу на радощах, що нарешті кінець і тут...так у вас немає нарколога та психотерапевта(про цю "псі", трохи пізніше) і тут почалися "казки". Вони намагалися "расказать": це ви маєте запроси робити, самі всім займатеся, а я реально бачу що "ваєнний разводняк". По ітогу: воєнком, офицер та ще 2 "баришні", стоять і реально не знають що робити. Кажу: робіть по закону і все, що ви "паретесь", а вони реально в ступорі)))).

                                                       СХЕМА ПО-ВАЄННОМУ

Кароче "замутили" вони схему: іди, "тобі поставлять", "все буде добре", а реально глав/лікар сказала: вони вам нічого не поставлять, бо вони вас не знають і на обліку ви в іншому місті. Так все і вийшло. Схема не спрацювала!)))


                                                        МАМА РЄШАЄТ ФСЬО

Подзвонив мамулі і кажу: зроби справки нарколога та "псіха", бо комісію на ставлять(хоча військомат мав робити офіційний запрос. Але "впадло": це ж працювати потрібно!). Мамуля порєшала за 1день(!), скан скинула і спраки у віськоматі. Вони по "харошому" раді, скоро "здихаються" від мене. Все поставили, забігали, "здиханьє" на порогє))).

                                                                   ЩЕ ТРОХИ

Потім майор, попередив, перед тим як віддавав "квиток", що у червні закарпатські збори , буде 400 "добровольців, таких як я" і що мене будуть викликати на полігон на 10 днів, і щоб попереджав, якщо кудись буду їхати. Я задав глибоке питання: ви прікалуєтесь? Я закордоном можу бути, десь в країні в іншій області і кожного разу маю попереджати!? Він трохи засмутився з моїх слів. Та то таке. Забрав квиток і вийшовші зрозумів, савок савком, тому що в голові савок і поки що він людям подобається, і для того, щоб його "здихатись", потрібно зненавидіти і полюбити Україну та майбутнє, де його нема...


P.S. А і про "псіхіатра". Сказала глав.лікар: йдіть до "гарної" дівчини і я пішов і прийшов і навіть сів. Я ж завжди на роботі! Тому сиджу і роблю селфі на фоні "психіатру" і тут підскакує ще одна "псі" та почали у двох кричати на мене: не дозволяю фотографувати і таке. А воно і зрозуміло, бо колеги з ICTV робили репортаж і довели, що цей віськомат(пренанні був) нааааайкорумпованіший у крані і я подумав: отже ж їм зі мною "повезло"!

Ось так починається комісія("савочєк)))")
Популярное в Сети
Loading...