Народный блог
Аватар пользователя Михайло Антонишин

Дім світла. Пробудження людини, котра захотіла змінитися

Влада добра має шанс посіяти зерна свтіла серед людей рабства.

На тлі антиросійських санкцій зростає ціна на нафту, - і саме зараз Путін може впливати на світ завдяки російським енергоносіям, торгівля котрими тримає світ в єжових рукавицях російської деспотії.

Саме бездарність та затемніння свідомсті стають перешкодою на шляху людини до великих знань та звершень, - і саме Захід, котрий став вільним змінив світ щоби люди могли змінити саму Землю, що стала цивіілзованою із первобитної завдяки потягу до нових відчуттів та нового життя із енергіями добра та свтіла. І саме проти свтіла воює російський раб, котрий став заручником своєї дикості та лінивства.

Насправді світ вже давно міг позбавиится російского деструктивного впливу на світову політику, котрий підтримує владу беззаконня, що змушує людей відходити від влади світла, що омиває душі людей мораллю та змінами на краще, - та саме купівля росіянами всіх вільних людей, котрі могли би змінити цей світ стає перепоною для світлонош, що в світі бідності та злиднів стають грошовии мішками, поглинаючи російський багатства.

І саме мораль, котра може привести людитну до ноових вражень та нових емоцій стає нині рушійною силою прогресорів, котрі впроваджують владу світла над людьми, котрі швидко міняютьс ята прагнуть розірвати зв"язки із минулою дикістю аби стати вололдарями людських диттів, котрі можуть вкласти в ці душі живого щось корисне та світле, - і саме тому нині люди прагнуть стати революціонерами, котрі перемогли темноту в серці життя, цього світу, котрий стає цивіілзованим та вільним аби змінити весь всесвіт своєю силою духу та силою розуму.

І саме тому зараз всі люди активно втркчаються у політику аби змінити світ на краще та мати для себе можливість нести людству владу правди та божі проповіді, котрі лунають для кожного хто може стати настільки пробудженим аби змінити свою свідмоість, відкинувши вплив соціуму, що залишається ураженим пропагандою та впливом брехні на повсякденне життя кожної людини Землі.

І саме зараз для людини стає важливим віднайти ключ істини для того щоби врятувати інших, котрі ще не можуть побачити свого шляху, - і саме тому нині місіонери стають джерлом пробудження живого щоби всі могли пізнати світ духа святого, котирй керує життєвими процесами глообальоого світу людини.

І саме тому люди стали сприйятливими до нових віянь ,котрі змушують всіх змінюватися, бо сам світ міняється та стає світлим та бодрим аби зуміти впровадиит в реальність навчання Бога та його закони всесвіту.

... І саме тому Кремль використовує моральну зеорієнтацію світу та купує рабів, котрі підсилюють владу зла,  - і саме тому люди ще не можуть позбавиится свого его, котре стає активним пообрником влади грошей над людиною...

Кои душа стає перед вибором шляху вона вкулючає свою силу очей аби побачити де світло та моаль і туди вона рухається аби змінити саму структуру наповнення душі силою життя та силою добра, котре перевертає саме мислення та приводить до нового світу антиматерії, що виилвається на душі живого та стає джерелом щастя та великої свободи, котра може присвятити своє життя інши щоби стати богом, котрий будке навчати інших мудрості любов іта пізнання цього світу геніальноо винаходу Творця, котрий створив школу для еволюції.

Коли американці фінансували прихід до влади Путіна, узгодивши із Єльциним відсторонення від впливу в Росії комуністів вони сподівалися що сам російський народ дозрів до демократії та сили слова, що може змінювати реальність, - та самі росіяни повернулися до минулого, ставши перепоною для Путіна, котрий мав втілити в Росії демократичний проект та просто став заручником страшної реалньості, котра створювала владу шовінізму самих російських рабів, котрі прагнули мати владу над людьми щоби змушувати їх відмовлятися від своєї божественної суті та ставати поборниками ілюзій, котрі повертають соціальну тварину до часів полюваня на бізонів.

Люди стали простими катами добра, котрі стали до знищення свободи, бо свобода дає реальність, котра може не подобатися та вона відкуриває очі, - і саме тому людина стала повертатися до часів племенних союзів коли люди жили диким спсобом, годуючи себе за допомогою крадіжок та воєн. І зараз люди стали просто технлогічними варварами, котрі  перестали жити духом святим, натомість ставши "воїнами племені", котрі годують пенсіонерів та дітей. І саме зараз коли світ став виховувати для себе героїв, котрі несуть нові знання -  Кремль став втрачати духовну владу коли самі росіяни як поборники влади природи стали будувати світ общини, що має віддавати владу найсильнішим.

І самі росіяни нині відмовиился від влади брехні аби стати моральними так само як і їїхні кумири американці, котрі з перших днів існування Америки стали змінювати сам удушу людини та змінювати саму форму милсення рабів: американці відкрили новий світ Бога, котрий прийшов на Землю аби очистити людей від зла та егохзму та відкрив для людини новий світ пробудження, котре має змінити сам мозок людин, навповнивши його силою істини та силою духа нбесного, корий має божий прормисле серед людей-пролів....

В часи стрімкого розвитку саме моральні та світлі отримали можливість впливати на людей аби ідеї прогресивної меншості стали ідеями пасивної більшності в умовах коли лишень наука та книга можуть вртяувати людину від сповзання до минулого, - і саме влада Кремля, котрий залякує своєю силою диктатури прогресора може легко повренути весь світ до страждань дикості коли людина просто прагнула наситити себе та забути про всі небесні промови великих філософів та мислителів.

Тож в часи глобалізму ми стали простими споживачами коли треба не просто щось брати,  але  і щось віддавати. 

Коли людина щось віддає вона стає духовнозрілою для реформ та змін, - і саме ці зміни, котрі ніби-то проходять в Україні заспокоїли світ, давши йому ілюзію реформування свого власного життя. Та світ просто іде назад, стаючи общиною воїнів, котрі мають змусити інші племена підкоритися владі диких мисливців, котрі можуть добути їжу. Люди стали духовними рабами тих хто мають іжу і саме зараз коли випав шанс стати філософами та прогресорами люди стали повертатися до мисливства аби забути про те що є інший світ ,світ радості та щастя, коли не потрібно буде вгамовувати свій голод вбивствами та розбежами.

Єсвіт любові, котрий стає новою силою добра, що може впливати на людей аби створити владу світла, що може змінити сам погляд юлдини на світ я кна зону впливів на інтересів, а може існувати світ гри, котрий повертає нас у дитинство та будує для нас цікаві мрії про владу Бога, котирй всі мдав можливість потрапити у рай та статвати ангелами, що можуть змінювати свою душу, стаючи радістю від буття. І сам етакий світ цікавої подорожі стали відкривати пробуджені люди, що стали самою душею Землі та стали вчити інших самого просто життя, коли ти просто існує аби мати щастя та мбути живим, котрий пізнає нове кожної секунди свого життя аби мати саме життя, котре вливається у твоє щире та відкрите серце.

Євреї, котрі створили перше демократичне суспільство стали богообраним народом, бо вони мали в собі честь ,котра повела їх до світу влади над рабами, коли Бог став керувати людством через своїхпомічників, просвітлених героїв, що стали думати та досліджувати і саме дослід як принцип існування духом, а не тілом, і став прогресом людини, котра стала вченим...

І  саме тому зараз світ відходить від російської дикості та стає науковим центром, котрий має давати людині духовну їжу, а не лишень дешеву поживу для заспокоєння серця, котре рветься до бою проти зла, - і саме тому людина отримала шанс стати богом: всі хотіли чогось нового  і всі хотіли розвиватися аби мати силу до навчання коли життя ставло загрозливим для виижвання. 

І саме тому новий похід за знаннями став новим життям людства, котре переступило через свої інстинкти та стало вивчати божественну природу аби зрозуміти себе та пізнати себе.

Тож нині торгівля вуглеводами є простим зароблянням халявних грошей, котрі годують лінивців, що просто живуть нічого не міняючи, - а сама наука стала цивілізацією вільних, котрі стали впроваджувати нові техоолгії та нові знання для здійнсення влади над рабами, котрі не хочуть вчитися та здобувати нових енергій пробудження...

І саме тому новий світ це вивчення Бога аби зрзоуміти як живе велике щоби перетворити себе на це велике, - і саме тому людина переступила через всю біль та муки та іде до влади світла, котре може все змінти в людині якщо людина відкриє свою свідмоість для свободи та демократії.

Популярное в Сети
Loading...