Авторский блог
Аватар пользователя Ернесто Шатро

Адміністратор ужгородського кафе напала на ромську дівчинку

Киш, киш звідси, йди геть - так, по звірячому, кричала адміністратор одного з ужгородських кафе, на маленьку ромську дівчинку, лише за те, що вона зайшла у заклад

30 листопада, в одному з ужгородських кафе на Православній набережній, стався неприємний випадок. Під час робочого дня, в кафе зайшла семирічна дівчинка ромської національності, щоб попросити щось поїсти. Адміністратор кафе, викрикуючи "киш, киш звідси, йди геть", почала переслідувати маленьку дівчинку, яка відразу кинулась рятуватись до виходу з кафе. Коли адміністратору зробили зауваження, що неможно так говорити з дітьми, тільки з за того, що у них інший колір шкіри та національність, вона промовила, пряма мова: "та ви знаєте, ті цигани...". 
Подібних випадків та ситуацій на Закарпатті, "славетна" Лощанівка, та по всій країні безліч. Якщо профільні державні установи не випрацюють якусь конкретну стратегію, разом з ромськими лідерами та активістами, подібні випадки будуть і будуть відбуватись. Таке суспільство навряччі вийде з "темряви" економічної та соціальної, тому що, допоки рівень ненависті за кольором шкіри та національності є вирішальним, до тих пір і країна буде знаходитись у темряві.

P.S. на прохання дати книгу скарг та пропозицій було відмовлено та на прохання дізнатись як ім'я адміністратора, прозвучала відповід: вам яка різниця - це сервіс! Цікаво, чи знають власники, хто в них працює?!

"славетний" адміністратор
Популярное в Сети
Loading...