Авторский блог
Аватар пользователя Ернесто Шатро

Поліція била та катувала струмом ромів у райвідділку на Закарпатті

19.12.2017 близько 2 години ночі, до ромського поселення(що  у В. Березному), заїхали озброєні працівники поліції смт.Великий Березний і незаконно забрали відділок ромів з малолітніми дітьми. 

ЗІ СЛІВ ПОТЕРПІЛИХ:

 19.12.2017 близько 2 години ночі до ромського поселення, заїхали озброєні працівники поліції смт.Великий Березний і незаконно забрали їх з малолітніми. 

 Сурмай Альону, Дьордь Марію та Сурмай Романа, за малолітніми дітьми, було незаконно доставлено до райвідділка поліціі смт. Великий Березний. До самого ранку, поліцейські, у кількості 10 чоловік, "вибивали" дізнання та інформацію, відностно інциденту, який трапився на передодні. (Нагадаю, на передодні, у смт. В. Березний, відбулася бійка між ромами та працівниками поліції по підозрі викрадення сумки.) Усю ніч, поліцейські били жінок по голові та ногах(додаю висновки мед. експертизи) на очах переляканих малолітніх дітей. Постійні образи та фрази вас циган і "таких треба вбивати" лунали від поліції. Але побиттям все не закінчилось, бо Романа Сурмая, підвішували за ноги і били струмом, пряма мова: "били по ребрам, били електричним струмом по рукам і ногам, брали за ноги та перевертали вниз головою, словесно непристойно лаялась з приводу того, що я циган, і таких треба вбивати". 
 Всі трое пройшли мед. експертизу і отримали висновки, які підтвердили усе вище сказане.

 Були написані заяви в обласну прокуратуру, на ім'я президента, генпрокурора та представника у справах людини ОБСЄ.


 Будемо спостерігати за тим, як буде тривати слідство.


P.S. Скажу особисто від себе: якщо хлопці, яких звинувачує поліція у крадіжці сумки винні, нехай тоді це буде доведено та винні будуть покарані. Але ніхто не дає права поліції та будь кому переступати закон, бити та катувати людей, за ще недоведений злочин та знущатися з людей за національною приналежністю!

Популярное в Сети
Loading...