Авторский блог
Аватар пользователя Ернесто Шатро

Закарпаття: на поліцейських побивших ромів порушено кримінальну справу

На поліцейських, які вчинили противоправні дії в ромському поселенні у В.Березному, прокуратура порушила кримінальну справу

  На поліцейських, які вчинили противоправні дії в ромському поселенні у В.Березному, прокуратура порушила кримінальну справу.

 Нагадаю, що у грудні 2017 року, після сутички ромів із поліцією у місті Великий Березний, поліцейські, приїхали у нічний час до родичів підозруваних у ромське поселення, без протоколів та законних підстав, забрали 3 громадян ромської національності з малолітніми дітьми у райвіддлок Ужгорода, де усю ніч до самого ранку, били, знущались та катували струмом(зі слів потерпілих, факти додані до справи). 

 Після того, були зняті побої та написані заяви до прокуратури. Прокуратура "не дуже хотіла" порушувати кримінальну справу, але під тиском адвоката, Володимира Навроцького(який сам визвався, на добровільних засадах представляти інтереси ромів у суді) , через суд, змусив прокуратуру порушити кримінальну справу проти правоохоронців, які вчинили свавілля по відношенню до ромів.

Ми уважно спостерігаємо за цією кримінальною справою і будемо і надалі її висвітлювати.
P.S. Пан Володимир Навроцький, дякуємо Вам, за те що представляєте інтереси ромів у суді.

Популярное в Сети
Loading...